O firmie

ABC Instalacje Tomasz Majorczyk

Jesteśmy firmą zajmującą się dziedziną szeroko rozumianej inżynierii środowiska. Inżynieria środowiska zajmuje się takimi działaniami człowieka w środowisku jak budownictwo, rolnictwo, przemysł. Swoim zakresem obejmujemy tak różne zagadnienia i kierunki, jak unieszkodliwianie ścieków i odpadów, melioracje, zaopatrzenie w wodę, ogrzewnictwo i klimatyzację, ochrona powietrza, monitoring i ochrona środowiska (inżynieria ekologiczna), gazownictwo, chłodnictwo, energetyka.

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie wykonywania instalacji gazowych, wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, powietrznych, parowych w obiektach przemysłowych, budynkach mieszkalnych, a także domkach jednorodzinnych. Realizujemy również inwestycje w zakresie sieci zewnętrznych.

Oferta firmy ulega ciągłym zmianom, które spowodowane są wymaganiom stawianym przez rynek, wprowadzaniu nowych technologii i ogólnie panującym w branży instalacyjnej trendom. Nasza oferta przeznaczona jest głównie dla firm budowlanych, instalacyjnych oraz zakładów przemysłowych jak i inwestorów prywatnych.

Posiadamy uprawnienia budowlane odpowiedniej specjalności do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Nasza kadra składa się z dyplomowanych monterów instalacji sanitarnych, spawaczy oraz kadry inżynierskiej.