Hydraulik Poznań

ABC Instalacje Tomasz Majorczyk

Hydraulik Poznań

Jesteśmy firmą zajmującą się dziedziną szeroko rozumianej inżynierii środowiska.

Inżynieria środowiska zajmuje się takimi działaniami człowieka w środowisku jak budownictwo, rolnictwo, przemysł. Swoim zakresem obejmujemy tak różne zagadnienia i kierunki, jak unieszkodliwianie ścieków i odpadów, melioracje, zaopatrzenie w wodę, ogrzewnictwo i klimatyzację, ochrona powietrza, monitoring i ochrona środowiska (inżynieria ekologiczna), gazownictwo, chłodnictwo, energetyka.

 

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie wykonywania instalacji gazowych, wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, powietrznych, parowych w obiektach przemysłowych, budynkach mieszkalnych, a także domkach jednorodzinnych. Realizujemy również inwestycje w zakresie sieci zewnętrznych.

 

Oferta firmy ulega ciągłym zmianom, które spowodowane są wymaganiom stawianym przez rynek, wprowadzaniu nowych technologii i ogólnie panującym w branży instalacyjnej trendom. Nasza oferta przeznaczona jest głównie dla firm budowlanych, instalacyjnych oraz zakładów przemysłowych jak i inwestorów prywatnych.

 

Posiadamy uprawnienia budowlane odpowiedniej specjalności do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Nasza kadra składa się z dyplomowanych monterów instalacji sanitarnych, spawaczy oraz kadry inżynierskiej.

Nadzór inwestorski
Posiadamy uprawnienia budowlane odpowiedniej specjalności do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Nasza kadra składa się z dyplomowanych monterów instalacji sanitarnych, spawaczy oraz kadry inżynierskiej.
Dowiedz się więcej
Instalacje przemysłowe
Oferujemy usługi w zakresie obsługi technicznej oraz montażu instalacji technologicznych mediów płynnych, gazowych i sypkich, oraz kotłownie dużej mocy.
Dowiedz się więcej
Projektowanie instalacji sanitarnych
W spomagamy naszych Klientów na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od wykonania analiz i koncepcji przed inwestycyjnych, poprzez projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze, kosztorysy, specyfikacje, nadzory nad realizacją robót
Dowiedz się więcej
Odnawialne źródła energii
Rośnie rola OZE w polskiej energetyce dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianej energetyki odnawialnej
Dowiedz się więcej